Kluci z přípravky Sokola II. vyhráli turnaj ve Svitavách

Poslední turnaj z celoročního přeboru Pardubického kraje vyhráli naši kluci z volejbalové přípravky Sokola Česká Třebová II.  Sice nám chyběl pro nemoc výborný nahrávač Šimon Horáček, ale i tak se klukům podařilo porazit všech pět  družstev z lepší skupiny A.  Doufejme, že se Šimon brzy uzdraví a družstvo opět posílí. Máme pro něj pěknou medaili. V sezóně 2013/14  hráli podle abecedy – Michal Kadlečík, Dan Jaško,  Adam Olejár,  Šimon Horáček  a  Ondřej Unzeitig.   Trenéři  :  MUDr.  Marko Olejár  a   Mgr. Miroslav Štorch

V neděli 8.června pořádal závěrečný volejbalový turnaj přípravek – klub ve Svitavách na venkovních kurtech s umělým povrchem  – skupiny A i B na ploše u ZŠ Riegerova. Po předchozích 5-ti turnajích byli naši kluci na krásném 2.místě v celkovém pořadí,  ale nedařilo se jim vyhrávat nad velmi silným družstvem Svitav. Podobně jako u nás, tak  pro zranění chyběl tentokrát v sestavě Svitav A  jeden hráč a naši kluci je tentokrát porazili 2 : 0 (25:17, 25:19)

Pořadí v turnaji  8.června 2014 :

skupina A (Svitavy)
1. Česká Třebová II  ( D. Jaško – O. Unzeitig – A. Olejár – M. Kadlečík )

6. Chvaletice

V příštím roce nastoupí zase nová generace začínajících volejbalistů do soutěží přípravky. Nejmladší začátečníci – elévové začínají pohybovou průpravou v soutěžích Pardubického kraje v přehazované. V sezoně 2013/14 byli v přehazované naši kluci také mezi nejlepšími z 11 družstev Pardubického kraje. Všichni mladí zájemci o nenásilný sport – volejbal jsou vítáni. Hráči do sebe nekopou jako na mistrovství světa kopané v Brazílii ani se neperou a nevyhazují se za hrazení jako při hokeji,  kde bývá hodně úrazů a zranění. Mládež vedou zkušení a kvalifikovaní trenéři, kteří dosáhli s mládeží výborné výsledky na úrovni Pardubického kraje i České republiky ( můžete si přečíst starší články o našich Mistrech republiky v roce 2013 ).

VŠICHNI  NOVÍ  ZÁJEMCI  O VOLEJBAL  ZE  ZÁKLADNÍCH ŠKOL  OD   2. TŘÍD  AŽ DO 9. se mohou hlásit na telefon 605 415 868.